Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Kirigakure

+4
Milli Yaguma
Hiroshi Siakhi
Shijin Hyuuga
Uzumaki Allii
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Brána Kirigakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:07

First topic message reminder :

Brána Kirigakure - Stránka 2 Parolhimalayanvillagega
*U brány hlídají 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini
*Nově příchozí musí odevzdat bez diskuze zbraně!
*Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech 1 jounin + 3 chuunini
*Vzdušný prostor je hlídán hlídkou na velkém Sokolovi.
*Brána se zavírá kolem 11 hodiny večerní a otevírá se v 6 ráno.
*Vesnici často obklopuje hustá mlha ve které se lze snadno ztratit ^^

!Okolo celé vesnice je bariéra která zjišťuje chakru osob kteří vstoupí. Pokud je vaše chakra na úrovni Jounina či větší obalí vás pírka a přenesou do kanceláře Mizukage...bez vyjímky!
Pokud je vás s velkou chakrou více čekejte na post Mizukage která vybere který z vás se dostane do kanceláře.
Lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down


Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 2 Jun - 14:33

S úsmevom na tvári som prikývol a dal znamenie jednému z Jōnin~ov z armády Kamennej. Ten pristúpil bližšie, poskladal pečate a medzi mnou a Mizukage-dono sa vytvoril menší stôl zo zeme. Rozprestrel som mapu Listovej, na ktorej boli vyznačené jednotlivé body: "Do dediny vstúpime cez zničenú bránu, o ktorú sa postará had Orion-dono. Ten, spoločne s mojim Kamenným Golem~om bude ničiť ulice (tu) a zamestná tak väčšinu shinobi v dedine. My, pomocou mojej Techniky Lietania, preletíme nad dedinou až pred budovu Hokage-dono. Orion-dono a Akio-dono sa postarajú o to, aby nás pri boji s hlavou dediny nikto nerušil. Zo skúsenosti z Piesočnej viem, že aj Genin pociťuje potrebu zapojiť sa. Okrem toho uvoľním po celej dedine prach, ktorý bude brániť senzibilom nájsť nás. Jednotlivé boje budú prebiehať po celej dedine, ale ak vyhráme ten náš, Listová padne."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 2 Jun - 14:44

Zamyšleně jsem se dívala na mapu a zabodla prst do mapy kde se nacházely Hokage Monumenty a zároveň Konoha archiv. "Pokud dovolíte ráda bych sem a sem..." Ukázala jsem na budovu ve které byla knihovna. "...poslala pár členů z klanu Hozuki. Byla by škoda kdyby se některé svitky při zaniknutí Konohy zničily." Pousmála jsem se a zamyšleně si prohlížela mapu.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 2 Jun - 14:50

"Ak sa o zvitky podelíte, potom súhlasím. Avšak snažte sa zabiť čo najmenej civilistov a Genin~ov, budeme ich pri oprave dediny potrebovať." Mapu som opäť skryl do brašne pre prípad, že by som sa v dedine stratil, ako sa mi to už párkrát stalo. Spoločne s Mizukage-dono sme sa postavili na stôl, pričom ho Jōnin stojaci pri mne, pomocou Elementu Zeme, zväčšil. "Orion-dono už mala v Kamennej k vojisku reč, teraz je rada na Vás, Mizukage-dono."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 2 Jun - 15:00

Přejela jsem pohledem po armádách, jak Iwagakure tak Kirigakure a na rtech se mi objevil lehký úsměv. Byla jsem spokojená.
"Nyní tu všichni stojíme a v srdcích nás hřeje pocit který nám dodává energii. Doby kdy hlavně Listová bránila rozvoji Kirigakure skončí! Odstraníme našeho nepřítele spolu s Iwagakure a dáme světu o sobě znova vědět! Spojily se tu dvě vesnice a utvořili jednu velkou armádu která se zapíše do historie protože my..." olízla jsem si rty "...vyhrajeme a zničíme Konohu která bude pouze v legendách! a jejich ohnivá vůle bude navždy zapomenuta."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 2 Jun - 15:10

Pripojil som sa k potlesku, ktorý následoval: "Už nám nič nebráni prejsť do útoku!" Dotkol som sa ramena Mizukage-dono, pričom sme sa obaja vzniesli pár metrov nad zem. "Zatiaľ nie je potrebné, aby sme leteli vysoko. Držme sa pri armáde." Spolu s ňou som preletel na čelo vojska, dal signál Orion-dono a kamenní shinobi sa dali do pohybu. "A je to tu!"

(Odchod.)

(Útok musí zahájiť had Orion-dono, takže na ňu pred Listovou počkáme.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 2 Jun - 15:15

Když jsem se ocitla ve vzduchu trochu mě to rozladilo ale nedávala jsem to znát. Kývla jsem na Oinina a brána se s hlasitým bouchnutím opět zavřela. Armáda Kirigakure se dala do pochodu vstříc vítězství. Letěla jsem vedle Tsuchikageho a snažila si na to zvyknout. O pár chvil později se okolo celé vesnice vznesla pírka a bariéra byla zrušena.
-Odchod-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru