Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 10:04

First topic message reminder :

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Mt+Bromo+1

Sídlo Hydry. K řece se nemůže nikdo dostat, pouze opačné přivolání. Pěšky se sem nedostanete. Ovzduší kolem je pokryté jedovatou mlhou, která zabije všechny zvířata. Proto zde není slyšet ptačí zpěv a ani další zvířecí zvuky. Je zde naprosté ticho. Jedovatá mlha působí i na lidi, ale nezabije je, jen je po chvíli uspí a neproberou se dokud se nedostanou na čerství vzduch.

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Island-jokulsarlgljufur.thumbnail
(Jedno z ramen řeky, které je z dosahu Hydry)


Naposledy upravil Shirio Terumi dne Wed 16 Nov - 6:23, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 18:46

Ja som ju držal všetkými mojími ocasmi preto mohla mať koľko chce ocasou ale nepohla sa .
No ja som to dosť začul a v ďaka tréningu čo som podstúpil pri killer beem po tom ako som zatvoril oči som sa snažil dostať do jej vnútra kde mala byť ona z bojuuom niečo podobné ako mne pomohla Kushina .
Alebo dokonca keď ma zachránil minato dokonca aj Sasukeho som v sebe videl a teraz v tomto móde by som to dokázať mal .
Pritom odpovedal a potom som už nedával naňho pozor .
"Ja určite nie ja som sa sem dostal vďaka tomu že som sa privolal k nej ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 18:51

Zúrila som a ďalej mi šli slze z očí

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 18:56

Chodil som v "chodbách" ktoré ako u mňa som dokázal vycítiť kde by sa mohla nachádzať v tom mohla čuť v svojej hlave keďže a to teraz odohriavalo tam že som k nej krááčal ona asi teraz ale plakala .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 19:46

Okolo mňa sa utvorila chakrová bublina (vnútri vo mne ) ktorá ma vyniesla úplne hore a tam ma podržala pri pečate."Otvor to a už nebudeš trpieť moja drahá kamarátka Yuuki!" hovoril mi Rokubi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 19:49

Niečo takéé som začil aj ja .
Preto som pozeral k nej či to chce urobiť inak som ju plánoval zadržať nechcel som aby to otvorila bo som prirpavený skočiť hneď ako po tom čiahne .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 19:53

siahla som po tom a už som mala prst na tom že to utrhnem troška sa to natrhlo ale nie až tak že by to prestalo účinkovať pokračovala som

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:01

Ja som k nej teda hneď skočil a zobral som ju do náručia .
"No tak Yuuki prečože by si ho pustila von ? "
Povedal som ako som zoskočil dole .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:08

Iba tak som stála a načahovala som ruku na pečať ale nedosiahla by som ju môj pohľad bol neprítomný a smutný.
Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Ai3g
stále som opakovala Lizzy je preč

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:12

No super, tak si sem všichni napochodujte. Však co, nic se neděje. Jen se sem dostanete pouze v opačném přivolání, tak proč ne, že?!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:17

Ja som jej v tom pohľadol do tváre a preto som ju viac objal aj keď to bolo všetko v jej hlave tak bolo treba aby som ju dostal k sebe .
"No tak Yuuki chan už je dobre som tu pri tebe ... aj keď je Lizzy preč nesmieš byť takto nadne určite by to nechcela .. "

(Ja som mal už z minula na Yuuki niečo aby som sa k nej mohol privolať (

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:19

Dělejte si co chcete. Končím!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:23

Prebudila som sa a keď som videla že ma Naruto objíma tak som mu vrazila takú silnú päsť že mu odletela čalenka. (nie v hlave ale normálne)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 15 Nov - 22:17

YATSUHO
(Ehm já se sem dostat můžu...a jelikož se mi nelíbí že se sem jen tak dostane každý i člověk který nemá smlouvu a nevzal ho sem ten kdo ji má tak mi to příjde docela divný.)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 15 Nov - 22:23

-Takže... jelikož jsem moderátor Fora a tyto pravomoce mi to dovolují a musím se postarat o to, jak jsou příspěvky psané, reálnost a řešení různých takových problémů, musím zakročit.... Jak už jsem psal, Naruto se sem neměl jak dostat...
1. Aby věděl, že se něco děje, musel by mu ten dotyčný dát vědět a tak to bylo i u Yondaimeho
2. Tuto schopnost měl Yondaime a zatím se mu nikdo nevyrovnal a asi nikdy také nevyrovná, takže Naruto se sem neměl jak vůbec dostat. Pokud někdo nepoužil obrácené přivolání nebo se sem nedostal portálem ze Summon vesnice a zase se dostáváme k tomu, že o tom nemohl vědět, tak tu prostě nemůže být...
Proto tedy mažu příspěvky do té doby, kdy se tu Naruto objevil... Yatsua tu nechám, ale také smažu jeho příspěvky, co navazují na Narutove a Yuuki. Není to nic proti vám N a Y a nikomu nenadržuji, ale jde tu o tu reálnost a toto prostě nejde. Tento příspěvek tu nechám dost dlouho, aby jste si ho mohli přečíst a taky se podle toho zařídit... Doufám, že se vše vyřeší a nikdo se nenaštve a hlavně neurazí. Díky...-
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 15 Nov - 22:30

(Než to smažu, počkám na vaše osobní vyjádření nebo případný protest, který by moje slova vyvrátil. Potom tedy podniknu toto opatření, tedy smazání příspěvků...)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 15 Nov - 22:35

(Takže jen chci dodat že Yatsuho vycítí všechny změny nebo cokoli se děje ve světě Kuchiyose Wink takže sem mohl přijít když ucítil že se tady hromadí lidi co nemají smlouvu Smile a jak jsem již napsal do té stížnosti když Yatsuhovi Mizukage řekne že se nic neděje a že sem Yuuki přivedla ona tak klidně odejde Wink předem se omlouvám Mizukage za narušení jejich plánů ale když se takhle začal zvedat počet lidí musel jsem něco dělat. Smile )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 6:22

Ten ať si tu skáče i deset metrů vysoko, ale jen pro upozornění ty to zvíře nevidíš Very Happy Je schovaný ve vodě a je tu mlha Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 13:47

(Hej viem asi som keď tak spravil hlúposť a ospravedlňujem sa ^^ .
A ak bude nutné prímem teda aj nejaký trest )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 16 Nov - 14:27

(Žádný trest se nekoná... já potřeboval jen váš názor na to, co se stalo, abych mohl když tak změnit své rozhodnutí. Já v té době ještě nekontroloval vše, protože jsem neměl pravomoce a jak už jsem psal, teď jsem si přečetl, co se stalo na Chunninských. Proto jsem napsal, že Naruto vlastně nic takového nemá a ani to není sepsané. Kdybych si toho všiml dřív, už bych to řešil. Takže... potřeboval jsem váš obou názor a nechtěl jsem nikoho, upozorňuji NIKOHO trestat...)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 16 Nov - 14:31

Diskuze zde tímto okamžikem končí.
Naruto tu tedy je spolu s Yuuki (Za chvíli chci vidět někde sepsané, díky čemu jsi tu a budu to tolerovat. Protentokrát.)
Dál už tu nechci vidět žádné příspěvky kromě těch ke hře. Mizukage-sama bude brát ohled na city Jinchuuriki a zkusí tu tvrdohlavost trochu krotit. Stejně tak Yuuki se bude snažit číst mezi řádky a nenechat se vyprovokovat. Hai? Omlouvám se, za takové ukončení, ale jinak už to nejde.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 16 Nov - 14:41

Ano šlo to, ale děláš chybu, protože Naruto nic takového umět nemůže a jdeš zase proti pravidlům, protože i kdyby to sepsal, tak se to musel učit... Tolerovat a zase porušovat jiný pravidla a přitom se přikláníš zase na jednu stranu, aby se něco nestalo a třeba Kushina neodešla. Mizukage má takový charakter, tedy ta postava a chovala se tak, jak by se její postava chovala a je pravda, že se udělala chyba na obou stranách, protože to nedokázali v klidu vyřešit... Jdeš proti jednomu rozhodnutí a bereš to jen z jedné strany a tím myslím asi neuklidníš druhou stanu... takže já to chtěl vyřešit takhle a myslel jsem, že jsou rozumný a pochopí to a v klidu se to vyřeší a bude se moc dál pokračovat a vidím, že to nejde a u tebe Shis mám teď podezření, že se přikláníš na jednu stranu díky Kushině a taky Narutovi, vím proč a z Mizukage ses už také pohádala, takže si myslím, že tvůj názor není zrovna objektivní, ale jelikož si admin já odstupuji, protože s tím nic nenadělám.... Dál to řešit nemůžu, takže bohužel to bude tak....
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 16 Nov - 14:46

Tak mi řekni kolikrát se tu někdo něco neučil a prošlo mu to?
Neobjektivní... Ano, když mě někdo pošle do jakýchsi temných míst, jsem pak vůči němu mírně zaujatá, ale to je snad pochopení. Pokud jde o Naruta, pochopila bych, proč jsem podle tebe zaujatá, ale jde-li o Kushinu, psala jsem si s ní sama dvakrát nebo třikrát a sem tam mě s ní někdo přidal do společné konverzace. To je vše. Pokud jde o Shirio, myslím na tu minulou hádku. Být na jejím místě, vůbec bych toto neřešila. Řešilo se snad, když mne Assasin kdysi požádal, abych opustila misi a vrátila se do Konohy s tím, že můžu rychleji, aniž bych to někde měla napsané? Ne.

Dobrá tedy, chceš-li to řešit takto, vyhovím ti ráda. Pro mě to bude jen o nepříjemnou povinnost méně. Ale předem říkám.... Že tím jsi za to i zodpovědný a to bez vyjímky. Vyřeš to.... A jsem upřímně zvědavá jak, aniž by někdo odešel.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 16 Nov - 14:52

Hm... Tak to mě přivádí k otázce. Když se teď přikloníš na stranu Naruta, co asi udělá Mizukage? Víš co... ono je to tak... já vážně myslel, že když se to takhle vyřeší, že to vezmou jako normální lidi a pochopí to a prostě se to v klidu vyřeší. No a co se stalo... no nevyřešilo že? Samozřejmě, takže... Tvrdohlavost je dost špatná vlastnost a já ji také trpím, ale v takových případech mi je to vlastně jedno. Ale jak říkám, ženský se kočkují a prostě to samozřejmě nemůžou vyřešit v klidu. Já si to na sebe klidně vezmu ano a pak to, že někdo i kvůli mě odejde, samozřejmě. Tím pádem asi se dostanu dost do problémů, ale pokud mám být objektivní, půjdu podle pravidel a jestli se chce na mě někdo naštvat, fajn.... jen do mě... jsem jen váš...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 16 Nov - 14:57

(Smazán komentář, který sem nepatří)

Myslím, že už to uzavřeme. Co se týče toho, co by na to řekl Assasin... Podle mne by mu bylo líto, co se tu děje. A ne, toto není spam. Toto se týká tématu, jež se tu řeší. Ano, když to budu řešit já a budu na straně Naruta, tak si Mizukage zase postaví hlavu a odejde. Když nebudu, budu proti svému vlastnímu přesvědčení a budu se cítit mizerně proto, že jsem ustoupila někomu, kdo se tu hádá čistě z tvrdohlavosti.
V tomto tématu tedy prosím ŽÁDNÉ PŘÍSPĚVKY VYJMA TĚCH, KTERÉ PATŘÍ DO HRY. Pokud někdo něco potřebuje, můžete to napsat mě či Akimu do PM.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 15:04

Tak dobře. S vámi není řeč! Odteď všechno budu řešit s Assasinem a na Vás seru! Je to jediný člověk, kterýmu se dají vysvětlit důvody.
A jen poznámka. Nikoho jsem neposlala do temných míst!
Odteď jestli se mnou má někdo problém napíše mě! A teď když to teda chcete. Admini můžou jít doprdele! Jediný kdo ode mě bude chcít, abych něco změnila bede Assasin!

Assasine, promiň, že tě do toho zatahuji, ale s těmahle se nehodlám bavit!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 2 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru